Popis a podmínky obsažených služeb

Nabídka pronájmu zařízení Apple pro firmy poskytovaná společností WESTech CZ s.r.o. pod značkou iStores a je určena výhradně pro firmy a podnikatele a zahrnuje balík služeb v níže uvedeném rozsahu. Všechny tyto služby jsou obsaženy v uvedené ceně, pokud není výslovně uvedeno jinak.

Servis a podpora

V případě jakýchkoliv potíží se zařízeními nebo žádostmi o radu se obracíte přímo na iStores.

Náhradní zařízení

Po dobu trvání opravy dostáváte zapůjčeno odpovídající náhradní zařízení dle aktuální dostupnosti.

Prodloužená záruka

Leasing

Po celou dobu pronájmu je zařízení v záruce.

All-risk pojištění

Leasing

Po celou dobu pronájmu je zařízení pojištěno pro případ poškození (např. pádem či politím). Při prvním uplatnění pojištění je spoluúčast nulová. Při každém dalším je spoluúčast 1 000 Kč bez DPH pro iPhone/iPad, 3 000 Kč bez DPH pro MacBook a 5 000 Kč bez DPH pro stolní Mac.

Financování

Financování formou operativního leasingu zajišťuje partnerská leasingová společnost Rentalit s.r.o. v délce 12 nebo 24 měsíců dle zařízení.

Podpis smlouvy

Po vyplnění formuláře leasingové žádosti na webu Rentalit, na který budete přesměrováni hned v dalším kroku po kalkulačce splátek, posoudí leasingová společnost vaši žádost. V případě schválení na vybrané pobočce podepíšete leasingovou smlouvu a vyzvednete zboží.

Konec leasingu

Po skončení doby leasingu pronajatá zařízení vracíte společnosti Rentalit a můžete si vybrat nová na novou smlouvu.

Odstoupení od smlouvy

Od leasingové smlouvy lze odstoupit po uplynutí poloviny smluvní doby (např. v případě smlouvy na 24 měsíců po 12 měsících) za administrativní poplatek 2 500 Kč bez DPH za každé zařízení. V případě dřívějšího odstoupení je nutné kromě poplatku zaplatit také všechny zbývající splátky do poloviny smluvní doby. Následně pronajatá zařízení vracíte společnosti Rentalit.