Mac ve firmě se vyplatí

Přitáhněte ty nejlepší talenty na trhu práce a nabídněte jim pracovní nástroje, které je budou bavit, pomohou vykonávat práci dle jejich představ a být výkonnější. Kromě lepších výsledků získáte i vyšší úroveň IT bezpečnosti a úsporu nákladů.

MacBook Air

Vyšší produktivita i spokojenost

Technologie nemění jenom způsob práce, ale především zvyšuje její produktivitu. Zaměstnanci jsou tak v práci spokojenější a angažovanější, což vede k proměně firemní kultury.

Umožněte zaměstnancům rozhodnout se, jak být produktivnější a dejte jim možnost vybrat si taková zařízení, která jim pomohou vykonávat práci podle jejich představ.

Vyšší produktivita práce o
104
hodin ročně
data ze studie
Ikona recenze

Macy s M1 čipem jsou prostě lepší ve všech myslitelných ohledech. Dostáváme mnohem lepší přenosný počítač s mnohem vyšším výkonem, výrazně delší výdrží na baterii v nižší cenové hladině.

IT ředitel, retail

Z mého pohledu se Mac snáze nasazuje do firemního prostředí, je jednodušší spravovat aplikace a je jednodušší udržovat jeho zabezpečení.

Správce koncových zařízení, zdravotnictví

Vynikající poměr cena/výkon

Posuňte svou firmu dopředu díky čipu Apple M1. Spojuje v sobě obrovský výpočetní a grafický výkon a disponuje vyspělým Neural Engine pro strojové učení. Výsledkem je ohromující skok v produktivitě ve všech oblíbených firemních aplikacích při nízkých pořizovacích nákladech.

Apple M1
MacBook Air
MacBook Air
Bezkonkurenční rychlost
Bezkonkurenční rychlost
Celodenní výdrž na baterii
Celodenní výdrž na baterii
Vyspělý operační systém
Vyspělý operační systém

MacBook Air M1 od 22 306 Kč nebo 972 Kč měsíčně

Mám zájem
Vestavěné zabezpečení
Vestavěné zabezpečení

Všechny počítače Mac jsou také vybaveny integrovanou ochranou systému proti škodlivému softwaru nebo virům. Technologie FileVault 2 a Gatekeeper navíc pomáhají zabezpečit firemní data a chránit uživatele před malwarem a to bez nutnosti dodatečného software.

Nižší náklady na IT
Nižší náklady na IT

Počítače Mac jsou spolehlivější a jednodušší. Jejich nasazení ve firmě pomocí MDM řešení uvolní ruce IT oddělení a řešení problémů stojí o 25% méně v porovnání s jinými platformami. Díky nižším nákladům na podporu koncových uživatelů tak s každým dalším nasazeným zařízením ušetříte.