Hromadná správa

Spravujte svá Apple zařízení bezpečně a jednoduše.

MacBook Air

Moderní způsob správy zařízení

Začněte spravovat zařízení hromadně a zjednodušte způsob, jakým se staráte o firemní IT. Implementace takového řešení Vám navíc zajišťuje tolik potřebnou bezpečnost. A díky nižším nákladům na podporu tak s každým nasazeným zařízením ušetříte.

Zero Touch nasazení

Zařízení, které dostane koncový uživatel, si vybalí, spustí a počká, až se nastaví vše potřebné. Vše bez nutnosti, aby prošlo IT oddělením firmy.

Zero Touch nasazení
Apple Business Manager
Apple Business Manager

Zaregistrujte svou firmu do bezplatného webového portálu a vstupte do světa hromadné správy. Společně se zvoleným MDM řešením automaticky nasazujte zařízení, distribuujte obsah nebo vytvářejte firemní Apple ID.

Automatická registrace zařízení
Automatická registrace zařízení

Zautomatizujte celý proces registrace zařízení a zjednodušte tak jejich počáteční nastavení. Registraci zařízení do MDM můžete navíc uzamknout.

Snadná integrace
Snadná integrace

Pokud používáte cloudovou službu Azure Active Directory, můžete navíc snadno začít používat federaci uživatelů. A díky MDM řešení si snadno nakonfigurujte klíčové služby infrastruktury jako virtuální plochy, nástroje pro e-mail a kalendáře, bezdrátové sítě, různá VPN řešení nebo Single sign-on.